Update Receptenpagina!

Na het nieuwe jasje van WayMadi.nl is nu ook de receptenpagina vernieuwd. Alle WayMadirecepten verzameld op 1 pagina met printmogelijkheid, check it out!

Klik hier om naar de receptenpagina te gaan!

I got Wedges by ‘DieWilIkHebben.com’

Morning! De laatste week van het jaar heb ik ontzettend veel aanbiedingen voorbij zien vliegen. En daar zijn altijd wel een paar bij die je gewoon niet links kan laten liggen  :angel  Ik heb een voorliefde voor…w.e.d.g.e.s….of zoals we dat in het Nederlands noemen: plateauzolen. En nee, nu geen Spice Girls associaties krijgen, ik heb het over mooie heels die gewoon lekker geen stilettohak eronder hebben maar een mooi omhoog lopende zool.

Mijn pumps draag ik alleen bij speciale gelegenheden, simpelweg omdat het na een paar uur echt niet meer lekker loopt. Wedges zijn een ander verhaal, daar loop ik makkelijk een dagje mee door. Het liefst loop ik op wedges met kurken zolen, die veren zo lekker zacht mee haha. Maar deze mooierds mogen zeker niet in mijn schoenencollectie ontbreken…Aren’t they lovely?  :inlove

Voor meer van dit soort gave musthave schoenen moet je echt op DieWilIkHebben.com zijn!!

En niet vergeten, op werkdagen voor 16.00 bestellen is de volgende (werk)dag in huis hebben…it’s true!!! Op een vrijdagmiddag besteld en zaterdagmiddag werden ze bezorgd  :wolkwow

6 Responses to I got Wedges by ‘DieWilIkHebben.com’

Geef een reactie

Jouw e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

*

De volgende HTML tags en attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Populair
Wachtwoord
Sommige posts op WayMadi.nl zijn beschermd met een wachtwoord. Deze zijn afgeschermd in verband met onze privacy. Wil je het wachtwoord hebben, stuur dan een mailtje dan krijg je zo spoedig mogelijk antwoord.