Oskri Bars

Say what? Oskri Bars. Helaas maar in een paar smaken te krijgen bij de Jumbo maar erg lekker als snack. Deze bestaan uit gemalen kokos, rijststroop en fruit. Geen andere toegevoegde junk. Gewoon puur genieten.Â

Ze zien er niet alleen leuk uit, maar smaken ook lekker
Wat eten jullie als gezonde snack?
Klinkt lekker! Ik ken ze helemaal niet, misschien ook maar eens kijken of ze ze bij de Jumbo hebben in Roosendaal.
Ik eet (als ik ze in huis heb) graag Nak’d bars, erg lekker en ook maar een paar ingrediënten, voornamelijk dadels.
[Translate]
Lijkt me erg lekker.
[Translate]
Cherry tomaatjes hahaha anders gaan de kilo’s er niet af bij mij! Maar ik doe soms ook wel bio rijstwafel van de Lidl!
[Translate]
Na aanleiding van deze tip ben ik meteen bij de 2 jumbo’s gaan kijken bij mij in de buurt.
Helaas bij allebei geen repen gevonden!
In welk schap liggen ze in de winkel? Ga ik binnenkort wel eens op zoek in een nog grotere jumbo
[Translate]
Ik heb ze wel bij een grotere Jumbo vandaan, een XL vestiging. Ze liggen bij de buitenlandse producten daar. Daar is een apart schap voor.
[Translate]
Ziet er smakelijk uit!! Eens kijken of ze ze hier verkopen
[Translate]
serieus, bij de Jumbo? ik zal eens even kijken. ik eet ook altijd de biologische rauwe chocolat met coconut bars, ook bij de Jumbo.
[Translate]
Yup, bij die Jumbo XL Euroborg. Ze liggen in dat schap helemaal achterin, je staat dan met je rug naar de alcoholafdeling toe zeg maar. Waar je ook allemaal buitenlandse producten hebt liggen. Waar liggen die bars die jij haalt? Die klinken interessant!
[Translate]
Oh dat klinkt heel goed! Binnenkort maar eens een grote Jumbo opzoeken!
[Translate]
Ik heb ze nog eerder gezien, maar ze zien er goed uit
Ik eet vaak fruit als tussendoortje, of een biscuitje.
[Translate]